search

Revital Aid

60,00 zł
Brutto

RevitalAid to suplement multiwitaminowy przeznaczony specjalnie dla małych zwierząt. Psy i koty mogą mieć niedobór określonej witaminy lub minerału i może to nie być od razu widoczne.

Ilość

 

Polityka Prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

RevitalAid zapewnia kompletną kombinację minerałów i witamin, aby zaspokoić codzienne zapotrzebowanie psa i kota na maksymalny poziom zdrowia i witalności. 

Prawidłowa równowaga: Nie zawsze jest możliwe osiągnięcie i utrzymanie idealnej diety. Zawartość składników odżywczych w żywności może się znacznie różnić, co utrudnia osiągnięcie prawidłowej równowagi żywieniowej. Ponadto na różnych etapach cyklu życiowego psa i kota, w szczególności u szczeniąt/ kociąt i starszych zwierząt, wymagane są pewne zmiany witaminowe i mineralne. RevitalAid został specjalnie opracowany, aby zapewnić Twojemu psu i kotu wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Poprawa apetytu (dla wybrednych): RevitalAid został specjalnie opracowany, aby poprawić apetyt. Smaczny karmelowy smak jest lubiany a płynna forma jest łatwa w użyciu.

 

Wymagania witaminowe: Witaminy i minerały są niezbędne dla zdrowego, wysokiej jakości życia. Jednak ze względu na chorobę, wiek, dodatkowy stres (np. Ciążę lub operację) lub złą dietę, zwierzę może wymagać suplementu, takiego jak RevitalAid, aby zaspokoić swoje codzienne zapotrzebowanie.

 

Jak działa RevitalAid? RevitalAid zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały niezbędne do zaspokojenia codziennych potrzeb Twojego psa. 

RevitalAid Recovery Suplement polecany: 

Po przebytej chorobie

Podczas rekonwalescencji i regeneracji

Po urazach, infekcjach i operacjach

Podczas i po ciąży oraz w trakcie laktacji

 

Dawkowanie:

0 – 5 kg

2.5 ml

5 – 10 kg

5 ml

10 – 20 kg

10 ml

ponad 20 kg

15 ml

Opakowanie 250 ml

036
10 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.