NutriScience – istniejemy od ponad dwóch dekad!

 

O NutriScience: jesteśmy wielokrotnie nagradzaną marką suplementów dla koni z siedzibą w Waterford w Irlandii. Firma NutriScience została założona w 1999 roku przez absolwenta żywienia i marketingu, farmaceutę i lekarza weterynarii posiadającego specjalistyczną wiedzę w dziedzinie koniowatych. Ta połączona wiedza umożliwiła zespołowi stworzenie serii skutecznych, sprawdzonych produktów NutriScience, które pomagają koniom zarówno w osiągnięciu maksymalnej wydajności, jak i poprawie ogólnego stanu zdrowia.

 

W 2016 roku marka NutriScience została przejęta przez Swedencare AB i stała się częścią znanej na całym świecie Grupy Swedencare. Od tego czasu zaangażowanie firmy w ciągłe inwestycje w badania i rozwój było olbrzymie czego rezultatem obecnie jest nowy, najnowocześniejszy zakład produkcyjny z akredytacją GMP B8 o wartości wielu milionów euro, zlokalizowanym w samym sercu Waterford w Irlandii. NutriScience jest bardzo dumna z utrzymywania najwyższych standardów produkcji w swojej bazie produkcyjnej dzięki uzyskaniu certyfikatu GMP + Feed Safety Assurance. Certyfikat ten dotyczy Dobrej Praktyki Wytwarzania, która obejmuje system zapewniający spójność i kontrolę wytwarzania produktów zgodnie z normami jakości. Zapewnienie bezpieczeństwa pasz jest standardem i potwierdza, że ​​każdy produkt NutriScience jest najwyższej jakości.

 

Zwycięzca National Business Innovation Award i Irish Exporter of the Year, marka NutriScience jest widoczna na całym świecie dzięki obecności w ponad 15 krajach na całym świecie. Cała gama produktów NutriScience została opracowana w wyjątkowy sposób w oparciu o najnowsze badania naukowe w dziedzinie żywienia zwierząt. Wysoko doświadczony zespół techniczny zapewnia dostawę doskonałej jakości i skuteczności produktów przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzięki skoncentrowanemu, wyselekcjonowanemu i wysokiej jakości asortymentowi możesz zaufać NutriScience, że zapewni najlepsze wsparcie żywieniowe, niezależnie od tego, czy jest to koń o wysokich osiągach, czy ukochany zwierzak.