search

Arthri Aid Omega

135,00 zł
Brutto

Suplement ArthriAid ™ Omega dla psów i kotów dostarcza niezbędnych elementów budulcowych, które pomagają organizmowi w naturalnej produkcji chrząstki

Rozmiar
Ilość

 

Polityka Prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wiele psów i kotów potrzebuje pomocy przy regeneracji chrząstki i zmniejszonego ryzyka dalszego pogorszenia. ArthriAid ™ wspomaga naturalną naprawę uszkodzeń stawów w organizmie. Pomaga w budowie nowej chrząstki oraz zwiększa i utrzymuje elastyczność.

Staw to miejsce, w którym spotykają się dwie kości. Jest otoczone chrząstką i wypełnione „płynem stawowym” (mazią stawową). Zarówno chrząstka, jak i płyn łączą się, aby nadać stawowi elastyczność i właściwości amortyzujące. Z biegiem czasu stawy mogą stracić część swojej jakości, co skutkuje zmniejszeniem ruchu i obrzękiem. W normalnym codziennym życiu psa chrząstka stawowa ulega ciągłemu rozpadowi i wytwarzana jest chrząstka zastępcza. Jednak równowaga ta może zostać zachwiana z powodu urazu lub po prostu starości.

 

Suplement ArthriAid ™ Omega dla psów i kotów polecany: 

Ogólna sztywność stawów

Sztywność w przednich nogach

Sztywność kończyn tylnych

Sztywność i unieruchomienie u starszych psów

Kalectwo

 

Glukozamina to aminocukr, który stymuluje produkcję nowej chrząstki.

Chondroityna jest głównym składnikiem strukturalnym tkanki łącznej w chrząstkach, ścięgnach, więzadłach, a nawet kościach. Główną funkcją chondroityny jest przyciąganie płynu do cząsteczek chrząstki, co jest niezbędne do amortyzacji wstrząsu oraz odżywiania i smarowania stawów.

Kwasy tłuszczowe Omega 3 Pomagają zmniejszyć rozpad chrząstki.

Pomaga smarować stawy i wspomaga mobilność.

MSM Naturalny związek siarki, który łagodzi zmęczone stawy i poprawia mobilność.

Witaminy C i E są silnymi przeciwutleniaczami.

 

ArthriAid ™ Omega Liquid Dostępny w pojemnościach 250 ml, 500 ml o smacznym karmelowym smaku. Wyposażony w pompkę, która dozuje 2,5 ml z każdą pompką, co ułatwia odmierzanie.

034
50 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.