search

Muscle AID

298,00 zł
Brutto

                                                                                               MUSCLE AID

to naukowo opracowany suplement diety zaprojektowany przez NutriScience, aby pomóc zmaksymalizować wydajność koni, budować mięśnie, zwiększyć wytrzymałość, zmniejszyć tkankę tłuszczową i skrócić czas regeneracji.

Ilość

 

Polityka Prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

MUSCLE AID

Nie da się uniknąć tego, że intensywny trening koni i kuców powoduje rozpad mięśni. Im bardziej nasilony jest rozpad mięśni, tym dłużej trwa regeneracja i udział w dalszych ćwiczeniach, a co za tym idzie, mięśnie potrzebują więcej czasu na ponowne rozpoczęcie rozwoju. Późniejsza sztywność może również prowadzić do pogorszenia wydajności.

Konsekwentny wzrost mięśni zwiększa wydolność zwierzęcia i zapewnia optymalne wykorzystanie energii.

Jak działa MuscleAid:

·       MuscleAid pomaga wytrenowanym mięśniom stać się lepszymi i wydajniejszymi

·       MuscleAid ma pozytywny wpływ na produkcję czerwonych krwinek

·       MuscleAid promuje wytrzymałość, zapewniając odpowiednią równowagę między dwoma głównymi źródłami energii, takimi jak węglowodany i tłuszcz.

·       MuscleAid zawiera pochodną leucyny zwaną beta-hydroksy-beta-maślanem metylu (HMβ). Badania pokazują, że suplementowana dieta może zmaksymalizować wydajność poprzez zwiększenie wydolności tlenowej u koni

Kondycjonowanie i trening mają na celu zwiększenie rozwoju mięśni i wytrzymałości konia. Jednak intensywne ćwiczenia mogą również powodować uszkodzenie mięśni.

MuscleAid pomaga skrócić okresy regeneracji po wysiłku, zapobiegając proteolizie wywołanej wysiłkiem fizycznym (uszkodzeniu mięśni). Pomaga to w bardziej intensywnym treningu i częstszych zawodach.

MuscleAid pomaga w zwiększeniu masy mięśniowej koni, szczególnie jeśli jest stosowany podczas treningu, prowadząc do znacznej poprawy siły.

Skład:

HMβ (beta hydroksylo-beta-maślan metylu) 200 000 mg / kg

Winian L-karnityny 9800 mg / kg

Selen 0,1 mg / kg

Witamina E 1920 mg / kg

Glukoza

Aromat jabłkowy

Zalecenia: 

dla konia 500kg - Podawaj 50 g dziennie (1 czubata miarka)

roczniak przygotowywany na sprzedaż: dawka 30 g dziennie (1 płaska miarka)

OPAKOWANIE:

MuscleAid jest dostępny w pojemniku o wadze 1,5 kg i wystarcza na około 30 dni (karmienie 50g konia 500 kg dziennie) lub 50 dni (karmienie 30g roczniaków w celu przygotowania na sprzedaż) *

* Ilość dni w produkcie ma charakter orientacyjny i jest uzależniona od wagi zwierzęcia oraz okresów stosowania

006
50 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.